BEÜ çalışanlarına ETYS eğitimi verildi

BEÜ çalışanlarına ETYS eğitimi verildi
BEÜ çalışanlarına ETYS eğitimi verildi
BİTLİS (AA) - Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Web Koordinatörlüğü tarafından üniversite çalışanlarına Elektronik Talep Yönetim Sistemi (ETYS)...

BİTLİS (AA) - Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Web Koordinatörlüğü tarafından üniversite çalışanlarına Elektronik Talep Yönetim Sistemi (ETYS) eğitimi verildi.

Rektörlükte düzenlenen eğitimde konuşan BEÜ Genel Sekreteri Serdal Özbay, Elektronik Talep Yönetim Sistemi'nin genel amacının birimlerin hizmet kalitesini artırmak olduğunu söyledi.

Sistemi uzun zamandan beri planlandıklarını ifade eden Özbay, şöyle konuştu:

"Bu sistemin bize iki yönlü faydası var. Birincisi taleplerin bürokratik engellere takılmadan ilgili birimlere iletilmesi ve ilgili birimler tarafından zamanında işlemlerin yapılması. İkicisi ise yönetim tarafından bu durumun raporlama sistemi sayesinde takip edilmesidir. Kalite yönetim sistemine geçerek her şeyi daha hızlı ve etkin şekilde kullanmaya başlamamızla bu sisteme geçmek bizim için bir zorunluluktu. Bu sistem sayesinde bunu sağladık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyor ve sistemin üniversitemize hayırlı olmasını diliyorum."

Web Koordinatörü Araştırma Görevlisi Zafer Cömert ise Elektronik Talep Yönetim Sistemi'ni birimlerin nasıl kullanacağı konusunda katılımcılara bilgi verdi.