BEÜ öğrencilerinden, çağrı merkezine ziyaret

BEÜ öğrencilerinden, çağrı merkezine ziyaret
BEÜ öğrencilerinden, çağrı merkezine ziyaret
BİTLİS (AA) - Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu (MYO) Çağrı Merkezi Hizmetleri Bölümü öğrencileri, Assistt Bitlis...

BİTLİS (AA) - Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu (MYO) Çağrı Merkezi Hizmetleri Bölümü öğrencileri, Assistt Bitlis Çağrı Merkezi'ni ziyaret etti.

BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Doğru, yaptığı açıklamada, öğrencilerin çağrı merkezi sektörünün gelişimini ve sektörü yakından tanımaları için gezi düzenlendiğini belirtti.

Çağrı merkezini ziyaret eden birinci ve ikinci sınıf öğrencilerine, Assistt Kariyer Performans ve Yetenek Yönetimi Müdürü Selim Çakır'ın çağrı merkezi sektörünün gelişimi konusunda eğitim ve bilgi verdiğini bildiren Doğru, eğitimin ardından öğrencilerin çağrı merkezi lokasyonunda teknik gezi yaptığını ifade etti.

Okuldan aldıkları teorik eğitimlerini pratik eğitimle birleştirmek adına gezinin anlamlı olduğunu belirten Doğru, "Çağrı merkezi sektörü her geçen gün gelişiyor. Özellikle bu alanda eğitimli kişilere ihtiyaç var. Çağrı merkezlerine daha çok çağrı hizmetlerinden mezun olan kişiler alınıyor" ifadelerini kullandı.