Bitlis Belediyesi'nin "mahalle toplantıları"

Bitlis Belediyesi'nin "mahalle toplantıları"
Bitlis Belediyesi'nin "mahalle toplantıları"
BİTLİS (AA) - Bitlis Belediyesi'nce halkın sorunlarını yerinde dinlemek amacıyla başlatılan "mahalle toplantıları" devam ediyor.Belediye...

BİTLİS (AA) - Bitlis Belediyesi'nce halkın sorunlarını yerinde dinlemek amacıyla başlatılan "mahalle toplantıları" devam ediyor.

Belediye Başkanı Hüseyin Olan, Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Arıkbaşlı ve belediye meclis üyelerinden oluşan heyet, Saray Mahallesi'nde vatandaşlarla toplantı yaptı.

Ulaşım , temizlik, altyapı, içme suyu ve imar konuları hakkında vatandaşların sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyen Olan, mahallenin genel sorunları üzerinde duracaklarını ve çözüme kavuşturacaklarını belirterek, belediyenin çalışmaları hakkında vatandaşlara bilgi verdi.

Toplantıda konuşan Olan, mahallelerin sorunlarını yerinde tespit edip, çözüme kavuşturarak daha iyi hizmetler sunmak ve mahallelerin kalkınmasını sağlamak için her hafta mahallelerde istişare toplantıları yaptıklarını anımsattı.

Amaçlarının halka hizmet etmek olduğunu ifade eden Olan, şöyle konuştu:

"Daha önce de seçim meydanlarında söz verdiğimiz gibi, bütün kararları halkla birlikte alacağız. Halkımızın kabul etmediği hiçbir çalışmayı yapmayacağız.  Modern belediyecilik ve kaliteli hizmetin temel esas alınarak, mahallelerimizin kalkınmasında ve sorunların çözümlenmesinde yapmış olduğumuz bu istişare toplantılarıyla, sorunları yerinde görüp değerlendiriyoruz. Bu hedeflerimiz çerçevesinde belediye olarak bizlere önemli görevler düşmektedir. Bu asli görevlerimizi yerine getirirken, doğru adımlar atmak ve doğru kararlar vermek gerekmektedir. Her hafta düzenleyeceğimiz mahalle toplantıları bu yönden önemlidir."


  ETİKETLER:

  Seçim

  ,

  Belediye

  ,

  Ulaşım

  ,

  Modern

  ,

  başkan

  ,

  hizmet