Bitlis Emniyet Müdürlüğü'nde devir teslim töreni

Bitlis Emniyet Müdürlüğü'nde devir teslim töreni
Bitlis Emniyet Müdürlüğü'nde devir teslim töreni
BİTLİS (AA) - İçişleri Bakanlığı'nın kararnamesiyle Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alınan Bitlis Emniyet Müdürü Saim İşlek, görevini Emniyet Müdürü...

BİTLİS (AA) - İçişleri Bakanlığı'nın kararnamesiyle Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alınan Bitlis Emniyet Müdürü Saim İşlek, görevini Emniyet Müdürü Fatih Kaya'ya devretti.

İl Emniyet Müdürlüğü 'nde düzenlenen devir teslim töreninde konuşan İşlek, görevlerin gelip geçici olduğunu söyledi.

Bitlis'teki 11,5 aylık sürede görevini en iyi şekilde yerine getirdiğini ifade eden İşlek, "Bizler kararnameyle atanıp, kararnameyle giden memurlarız. Yeni müdürümüze de görevinde başarılar diliyorum" dedi.

İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ise tarihi bir kent olan Bitlis'e atanmaktan memnuniyet duyduğunu belirterek, bugüne kadar yaptıkları hizmetlerinden dolayı İşlek'e teşekkür etti.

Devlette devamlılığın esas olduğunu bildiren Kaya, şöyle konuştu:

"Müdürümüzün hem halk hem de personel tarafından sevilen biri. Müdürümüze bundan sonra ki yaşantısında başarılar diliyorum. Bitlis'in mübarek bir şehir olduğunu duymuştum. Burayı görme imkanı da buldum. Burada hizmet yapmak fırsatı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Makamlar gelip geçicidir. Devlette devamlılık esastır. Önemli olan arkanızda kalıcı şeyle bırakmak ve hizmetlerimizle anılmaktır. Müdürümüzü de hep bu şekilde anacağız. Müdürümüzden aldığımız hizmet bayrağını en ilerilere taşıma gayreti içinde olacağız."

Ardından İşlek, Kaya'ya bayrak ve çiçek hediye etti.

Törene, ilçe emniyet amirleri ve şube müdürleri katıldı.