Bitlis'in ilk profesyonel voleybol takımı "Beşminare"

Bitlis'in ilk profesyonel voleybol takımı "Beşminare"
Bitlis'in ilk profesyonel voleybol takımı "Beşminare"
BİTLİS (AA) - Bitlis'in tek profesyonel voleybol takımı olan Beşminare Spor Kulübü bu yıl 3'ncü ligde kenti temsil ediyor.Antrenör Faruk Budak,...

BİTLİS (AA) - Bitlis'in tek profesyonel voleybol takımı olan Beşminare Spor Kulübü bu yıl 3'ncü ligde kenti temsil ediyor.

Antrenör Faruk Budak, yaptığı açıklamada, kenti en iyi şekilde temsil etmeyi amaçladıklarını,  grupta çok ciddi ekipler olmasına rağmen onlarla mücadele edebilecek kalitede olduklarını söyledi.

Bitlis'in ilk profesyonel voleybol takımı olduklarını, bunun için yüklerinin de biraz daha ağır olduğunu bildiren Budak, şöyle konuştu:

"Çıktığımız bütün maçları final havasında oynamaya özen gösteriyoruz.  Kulüp  olarak geçen yıl ilimizi voleybol bölgesel liginde başarılı şekilde temsil ederek, bu yıl Türkiye Voleybol 3. Ligine yükseldik. İlimizi profesyonel olarak ilk defa böyle bir platformda temsil etmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Gurubumuzda zorlu ve iyi takımlar bulunmakta ama biz de bu takımlarla mücadele edebilecek güçte ve kalitedeyiz. Sporcu performanslarını en üst seviyeye çıkarabilmek için antrenmanlarımıza erkenden başladık. Transfer ettiğimiz sporcuların takıma güç kattığına inanıyoruz. Tam takım halinde antrenmanlarımızı yapıp, lige hazır bir şekilde başlamak istiyoruz. Bir üst lige çıkmak için var gücümüzle mücadele edeceğiz."


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  spor

  ,

  Final

  ,

  Voleybol

  ,

  Kulüp