Bitlis'te akaryakıt hırsızlığı

Bitlis'te akaryakıt hırsızlığı
Bitlis'te akaryakıt hırsızlığı
BİTLİS (AA) - Tatvan ilçesinde bir kamyonun deposundan akaryakıt çaldıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 4 kişiden 3'ü tutuklandı.  Valilikten...

BİTLİS (AA) - Tatvan ilçesinde bir kamyonun deposundan akaryakıt çaldıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 4 kişiden 3'ü tutuklandı.  

Valilikten yapılan açıklamada, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin  Fatih Mahallesi Yıldırım Sokak'ta park halindeki bir kamyonun deposundan akaryakıt çalan A.T. ve F.B'yi suçüstü yakaladığı belirtildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Şahısların yanlarında, içerisinde 40 litre civarında yakıt olan bidon, 1 metre uzunluğunda hortum ve eldivenler bulunmuştur. Olay yerindeki kamyonun depo kısmının kırık, yerde yakıt kalıntısı ve artıklarının olduğu görülmüştür. Olay yerinden kaçan F.C. ve Y.A. isimli şahıslar ise yürütülen çalışmalar sonucu saklandıkları yerde yakalanmıştır."

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden F.B, F.C. ve Y.A'nın tutuklandığı kaydedilen açıklamada, A.T'nin ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı bildirildi.