Bitlis'te okul sporları bilgilendirme toplantısı

Bitlis'te okul sporları bilgilendirme toplantısı
Bitlis'te okul sporları bilgilendirme toplantısı
BİTLİS (AA) - Bitlis Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünce, 2015-2016 eğitim öğretim yılı okul sporları bilgilendirme toplantısı düzenledi.Bitlis...

BİTLİS (AA) - Bitlis Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünce, 2015-2016 eğitim öğretim yılı okul sporları bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Bitlis Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıda konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Medeni Öztaş, gençleri sporla buluşturarak, madde bağımlılığından ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya çalıştıklarını söyledi.

Bitlis'teki yetenekli gençlere ulaşmalarında beden eğitimi öğretmenlerinin kendilerini büyük katkı sunduğunu ifade eden Öztaş, şöyle konuştu:

"Bu anlamda beden eğitimi öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Gençlerimizi sporla buluşturarak, başta madde bağımlılığı olmak üzere, kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya çalışacağız. Bitlis'te, Türkiye ve  dünya şampiyonluğu kazanan sporcularımız var. Burada başarıları daha yükseğe çıkarmak ve eksikliklerimizi en aza indirmek için bulunuyoruz. Elimizden geldiğince yasalar çerçevesinde bütün sporcularımıza destek vermeye hazırız. Daha çok başarılı sporcu çıkarmak için hepimize büyük görev düşmektedir. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum."

Ardından oluşturulan komisyon, ildeki sportif faaliyetleri değerlendirdi.

Toplantıya, beden eğitimi öğretmenleri ve sporcular katıldı.