Bitlis'te "Proje Eğitimi ve Fikir Kampı" etkinliği

Bitlis'te "Proje Eğitimi ve Fikir Kampı" etkinliği
Bitlis'te "Proje Eğitimi ve Fikir Kampı" etkinliği
BİTLİS (AA) - Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonuna bağlı Doğu Anadolu Gençlik Kulüpleri Federasyonu'nun Avrupa Birliği Bakanlığı ve Ulusal...

BİTLİS (AA) - Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonuna bağlı Doğu Anadolu Gençlik Kulüpleri Federasyonu'nun  Avrupa Birliği Bakanlığı ve Ulusal Ajans ile ortak yürüttüğü proje kapsamında, Bitlis'te "Proje Eğitimi ve Fikir Kampı" etkinliği düzenlendi.

Bitlis Öğretmenevi'nde 80 kişinin katılımıyla 3 gün süren eğitim kampı, Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki 14 ilin temsilcilikleri ve proje ekiplerinin katılımıyla gerçekleşti.

Doğu Anadolu Gençlik Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ensar Kaya, gazetecilere yaptığı açıklamada, federasyon olarak, Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu çatısı altında bulundukları için gururlu olduklarını söyledi.

14 ilin temsilcilikleri ve proje ekiplerinin katılımıyla "Proje Eğitimi ve Fikir Kampı" düzenlediklerini ifade eden Kaya, "Dertli gençlik ve dokunan gönüller şiarı ile çalışıyoruz. Burada üç günlük güzel bir eğitim ve fikir kampı gerçekleştirdik. Bölge illerindeki özverili arkadaşlarımız proje ekipleri ile burada oldular. Çalışmaların devamının gelmesini ve temsilcilerimizin yerelde ve kendi illerinde örnek teşkil etmelerini dileyerek herkese teşekkür ediyoruz" dedi.