Bitlis'te yol yapım çalışmaları

Bitlis'te yol yapım çalışmaları
Bitlis'te yol yapım çalışmaları
BİTLİS (AA) - Bitlis Belediyesi, Yükseliş Mahallesi'ndeki ara sokaklara parke döşeme çalışmalarına devam ediyor.Belediye Başkanı Hüseyin Olan,...

BİTLİS (AA) - Bitlis Belediyesi, Yükseliş Mahallesi'ndeki ara sokaklara parke döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Belediye Başkanı Hüseyin Olan, yaptığı açıklamada, kentin cadde ve sokaklarının, parke çalışmalarından sonra mükemmel bir görünüme kavuşacağını söyledi.

Bitlis'in bir çok cadde ve sokak yolunun parke taşıyla kaplandığını ifade eden Olan, şöyle konuştu:

"Yükseliş Mahallesi'nde çalışmalarımız sürüyor. Ara sokaklarda dahil bir çok yola parke döşedik ve döşemeye devam ediyoruz. Allah'a şükür sadece merkezler değil, kentimizin en uzak mahalleleri bile parke yol ve kaldırımla bizim dönemimizde tanıştı. Kentimizde var olan sorunların çoğunu Allah'ın izniyle çözeceğiz. Yol çalışmaları bir kentin çağdaş olması yönünde son derece önemli bir hizmet . Bir kentte girdiğinizde yollarının düzgün olması, insanların şehir hakkında iyi bir izlenim edinmesi için en temel işarettir. Bu nedenle kentimizin gelişmesi noktasında yol çalışmalarına ayrı bir önem veriyoruz. Parke yol ve kaldırım çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Hizmetlerimiz daha da sıklaşacak. Parke hizmetinin yanı sıra asfaltlama çalışmalarını da sürdüreceğiz."


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  derece

  ,

  hizmet

  ,

  Uzak

  ,

  Cadde