Eğitim Bir-Sen'den Başkan Aksoy'a ziyaret

Eğitim Bir-Sen'den Başkan Aksoy'a ziyaret
Eğitim Bir-Sen'den Başkan Aksoy'a ziyaret
BİTLİS (AA) - Eğitim Bir-Sen Bitlis ve Tatvan Şube temsilcileri ile yönetimi, eğitime sunduğu katkılarından dolayı, Tatvan Belediye Başkanı Fettah...

BİTLİS (AA) - Eğitim Bir-Sen Bitlis ve Tatvan Şube temsilcileri ile yönetimi, eğitime sunduğu katkılarından dolayı, Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy'u ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Eğitim Bir-Sen Bitlis Şube Başkanı Cabir Durak, göreve başladığından bu yana eğitim kurumlarına sağladığı katkılardan dolayı Aksoy'a teşekkür ederek, "Sağlamış olduğu desteklerin artarak devam etmesini temenni ediyoruz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aksoy ise belediye olarak ilçedeki bazı okullara imkanlar dahilinde yatırımlarda bulunduklarını belirtti.

Geçen yıl birçok okulun bahçesini kilitli parke taşıyla kapladıklarını ve bu çalışmaların bu yıl da devam ettiğini belirten Aksoy, "İki okulda devam eden parke çalışmalarımızı kısa zamanda tamamlamayı planlıyoruz. Sezon boyunca birkaç okulun bahçesine parke döşemeyi hedefliyoruz. Belediyemizin imkanları dahilinde eğitime sağladığımız destekleri devam ettireceğiz" diye konuştu.

Ardından Durak, eğitime sunduğu desteklerinden dolayı Aksoy'a plaket verdi.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  sezon

  ,

  eğitim

  ,

  Tatvan