Eğitim Bir-Sen'den, Kaymakam Özbek'e ziyaret

Eğitim Bir-Sen'den, Kaymakam Özbek'e ziyaret
Eğitim Bir-Sen'den, Kaymakam Özbek'e ziyaret
BİTLİS (AA) - Eğitim Bir-Sen Adilcevaz Şube Başkanı Hakan Baloğlu, Adilcevaz Kaymakamı Özer Özbek'i makamında ziyaret etti.Baloğlu,...

BİTLİS (AA) - Eğitim  Bir-Sen Adilcevaz Şube Başkanı Hakan Baloğlu, Adilcevaz Kaymakamı Özer Özbek'i makamında ziyaret etti.

Baloğlu, ziyarette, Özbek'e eğitime katkılarından dolayı plaket verdi. 

Kaymakam Özbek, eğitimin önemine değinerek, Adilcevaz'ın özellikle eğitim alanında iyi bir başarı yakaladığını ve bunun ekip çalışmasıyla başarıldığını kaydetti.

İlçelerinin geçen yıl üniversiteye yerleştirme büyük bir başarı yakaladığına dikkati çeken Özbek, "TEOG'da yerleştirmede il sıralamasında  birinci olduk. Bu başarı sadece bize ait değil, hepimizin başarısıdır. El birliğiyle bu başarıyı ülke geneline taşımak en büyük hedeflerimiz arasındadır. Şahsıma verdiğiniz plaketten dolayı da ayrıca teşekkür ederim. Bu plaket eğitimciler tarafından verildiği için çok büyük önem arz etmektedir. Hepinize çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.    

Baloğlu da ilçede yetkili sendika olduklarını ve üye sayılarının her geçen gün arttığını belirterek, eğitime desteklerinden dolayı Kaymakam Özbek'e teşekkür etti.