Eğitim Bir-Sen'den tanışma yemeği

Eğitim Bir-Sen'den tanışma yemeği
Eğitim Bir-Sen'den tanışma yemeği
BİTLİS (AA) - Eğitim Bir-Sen Adilcevaz Şubesi üyeleri, ilçeye yeni atanan öğretmenlerle tanışma yemeğinde bir araya geldi.Aygır Gölü Tesislerinde...

BİTLİS (AA) - Eğitim Bir-Sen Adilcevaz Şubesi üyeleri, ilçeye yeni atanan öğretmenlerle tanışma yemeğinde bir araya geldi.

Aygır Gölü Tesislerinde gerçekleşen yemeğe, Adilcevaz Milli Eğitim Müdürü Kurbani Özdaş, müdür yardımcıları Ergün Ergören, Ayhan Taşdemir ve öğretmenler katıldı.

Eğitim Bir-Sen Adilcevaz Şube Başkanı Hakan Baloğlu, sendika olarak eğitim çalışanlarının özlük haklarının iyileştirilmesinde, haklarının korunmasında ve problemlerin çözülmesinde eğitim çalışanlarının yanında olduklarını ifade etti.

Türkiye'nin en güçlü sendikası olduklarını belirten Baloğlu, "Bu gücün verdiği sorumluluğun bilincindeyiz. Biz sendika olarak ayrıştırıcı değiliz. Farklılıklarımızın zenginliğimiz olduğunun bilincindeyiz" dedi.

Ülkemizin kalkınmasının ve ilerlemesinin eğitimden geçtiğinin altını çizen Baloğlu, "Bu anlamada üzerimize düşeni fazlasıyla yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. İlçemizde ve bölgede devam eden bu huzur ortamında, hayırlı hizmetler sunmanızı temenni ediyorum" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Sendika

  ,

  eğitim