Futbolun ustaları Tatvan'da genç sporcularla maç yaptı

Futbolun ustaları Tatvan'da genç sporcularla maç yaptı
Futbolun ustaları Tatvan'da genç sporcularla maç yaptı
BİTLİS (AA) - Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığınca gerçekleştirilen "Futbolun Ustaları Geleceğin Yıldızları ile Buluşuyor" projesi kapsamında...

BİTLİS (AA) - Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığınca gerçekleştirilen "Futbolun Ustaları Geleceğin Yıldızları ile Buluşuyor" projesi kapsamında Bitlis'e gelen Tanju Çolak, Semih Yuvakuran, Hasan Şaş, Hami Mandıralı, Ali Gültekin ve Ogün Temizkanoğlu Tatvan ilçesindeki genç sporcularla futbol maçı yaptı.

Tatvan Belediyesi Kültür Merkezinde gençlerle bir araya gelen Türkiye 'nin efsane futbolcuları, ardından Tatvan Şehir Stadyumuna geçti.

Maç öncesinde gazetecilere açıklama yapan Çolak, futbolun starları olarak Tatvan'a gelmenin mutluluğu içinde olduklarını belirtti.

Bitlis ve Tatvan'da kendilerine ilgi ve alakanın çok güzel olduğunu söyleyen Çolak, "Burada her şey heyecan ve coşkuyla devam ediyor. Biz de o heyecanı genç sporcularla yaşıyoruz. Futbolun starları olarak genç sporcularla kucaklaşıyoruz. Gençlerle sohbet ettik ve birazdan onlarla maç yaparak mutluluklarını birlikte yaşayacağız" dedi.

Ardından Çolak ve arkadaşları, Tatvan'daki genç sporcularla maç yaparak hatıra fotoğrafı çektirdi.