Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- ADSM Başhekimi Mutlu, milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti

BİTLİS (AA) - Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) Başhekimi Hüsamettin Mutlu, milletvekili aday adaylığı dolayısıyla görevinden istifa etti.

Mutlu, makamında gazetecilere yaptığı açıklamada, milletvekili aday adaylığı dolayısıyla görevinden istifa ettiğini söyledi.

Kamuda ve özelde 25 yıllık bir çalışma hayatının olduğunu ifade eden Mutlu, şöyle konuştu:

"25 yıllık meslek hayatımda birçok görev üstlendim. Bu manada değerli halkımızın teveccühlerine hamdolsun her zaman mazhar olmuş biriyim. Yaklaşan genel seçimlerle beraber tecrübelerine sonsuz güvendiğim değerli siyasetçi arkadaşlarımdan, memleketimizin medarı iftiharı birçok kanaat önderi alimden, mensup olduğum birçok ferdinden ve daha da önemlisi çok değerli halkımızdan yoğun bir destek görerek aktif siyasete girmeye karar verdim. Bu manada yaklaşan milletvekili seçimlerinde AK  Parti 'den milletvekili adayı olmak için şu an yürüttüğüm Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliği görevimden istifa ediyorum. İstifam sonrası hastanemiz için Kamu Hastaneler Birliği sekreterim Sayın Dr. Şevki Erkal ile gerekli çalışmaları yapıp, hastanemizde sürdürdüğümüz hizmetlerin aksamaması için gerekli tedbirleri aldığımızı ayrıca belirtmek isterim. Bu kararımız, başta halkımıza olmak üzere, bu demokrasi yolculuğu ve mücadelesinde yanımızda olan herkese hayırlı olmasını Cenab-ı Allah'tan diliyorum."


  ETİKETLER:

  Aday

  ,

  Kamu

  ,

  Demokrasi

  ,

  Parti

  ,

  zaman

  ,

  istifa

  ,

  milletvekili