Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
BİTLİS (AA) - Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan genel seçim öncesinde sağduyu ve kardeşlik...

BİTLİS (AA) - Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan genel seçim öncesinde sağduyu ve kardeşlik çağrısında bulundu.

Gürsoy, açıklamasında, genel seçimlerin olaysız bir şekilde atlatılması için herkesin sağduyulu davranması gerektiğini belirterek, seçimin Türkiye  ve dünyaya hayırlı olması temennisinde bulundu.

Demokratik bir ortamda yapılacak seçim ve sonrasında oluşacak siyasi yapıya tüm kesimlerin saygı göstermesi, bu çerçevede tutum alınmasının en doğru yaklaşım olarak görüldüğünü hatırlatan Gürsoy, şöyle konuştu:

"7 Haziran seçimlerini ülkenin ayrıştırıcı bir miladı olmaktan çıkararak, Türkiye'nin kazanacağı demokratik bir sürece dönüştürmek, hepimizin en büyük görevidir. Seçimler 7 Haziran akşamı sona erecektir. Ancak siz değerli hemşehrilerimin dostluğu, akrabalığı, komşuluğu yıllar boyunca devam edecektir. Seçimlerde tüm hemşehrilerimin birbirine karşı saygılı, kardeşlik duygusu, birlik ve beraberlik içerisinde yaklaşması en büyük temennimizdir. Bu vesileyle seçimlerin başta ilçemiz olmak üzere, ülkem ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyor, tüm hemşehrilerimi sağduyulu olmaya davet ediyorum."