Günkırı Belediyesi'nden okul ve camilere destek

Günkırı Belediyesi'nden okul ve camilere destek
Günkırı Belediyesi'nden okul ve camilere destek
BİTLİS (AA) - Günkırı Belediyesi, beldedeki okul ve camilere desteğini sürdürüyor.Belediye, daha önce çatısını yaptırdığı Bediüzzaman Said Nursi...

BİTLİS (AA) - Günkırı Belediyesi, beldedeki okul ve camilere desteğini sürdürüyor.

Belediye , daha önce çatısını yaptırdığı Bediüzzaman Said Nursi Camisi'nin bahçe duvarını ve ışıklandırmasını da tamamlayarak,  cami çevresine güzel bir görünüm kazandırdı.

Günkırı Belediye Başkanı İlhan Çetinsoy, yaptığı açıklamada, beldenin en büyük camisi olan Bediüzzaman Said Nursi Camisi'nin bahçe duvarının yapımının büyük bir ihtiyaç olduğunu dile getirdi.

Hem belediyenin hem de hayırsever vatandaşların yardımlarıyla yaptırılan camiyi bahçesiz bırakmanın kendilerine yakışmadığını ifade eden Çetinsoy, şöyle devam etti:

"Bugüne kadar imkanlarımız dahilinde beldemizde yer alan camilerimize her türlü desteği sağladık. Bu çerçevede bu camimizin de gerek olumsuz şartlardan etkilenmesinin önüne geçmek, gerekse bir ibadethaneye yakışır bir çevre düzenlemesini yapmak büyük bir mecburiyetti. Çok şükür camimizin bahçe duvarını tamamladık. İmkanlarımız el verdiğinde en kısa zamanda bahçe peyzaj çalışmasını da tamamlayacağız."


  ETİKETLER:

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  Cami

  ,

  Okul