Hizan polisinden öğrencilere ziyaret

Hizan polisinden öğrencilere ziyaret
Hizan polisinden öğrencilere ziyaret
- Hizan Kaymakamlığı ve Milli Eğitim Müdürlüğü'nce hayata geçirilen "Kardeş Okul Kardeş Kurum" Projesi kapsamında, İlçe Emniyet Amirliği kardeş okulunu ziyaret etti

BİTLİS (AA) - Hizan Kaymakamlığı ve Milli Eğitim Müdürlüğü'nce hayata geçirilen "Kardeş Okul Kardeş Kurum" Projesi kapsamında, İlçe Emniyet Amirliği kardeş okulunu ziyaret etti.

Kardeş okulları Hizan Endüstri Meslek Lisesi'ni ziyaret eden polisler, sınıfları dolaşarak öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerin sorunlarını dinleyen polisler, ileri ki zamanlarda kendileriyle çeşitli sportif faaliyetlerde çalışacaklarının müjdesini verdi.

Başpolis Hulusi İzmir , AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede eğitim hizmetlerine destek olmak, sosyal sorumluluk ve dayanışma duygularını geliştirmek, kurumların tanıtımını sağlamak amacıyla projenin hayata geçirildiğini söyledi.

Proje kapsamında kendileri için belirlenen kardeş okulu ziyaret ettiklerini ifade eden İzmir, şöyle konuştu:

"Proje kapsamında Hizan Endüstri Meslek Lisesi kurumumuzun kardeş okulu oldu. Bu eğitimin iyileştirilmesi ve kardeşliğin pekişmesi adına güzel bir proje. Proje kapsamında okulumuzu ziyaret ettik. Sınıfları gezerek öğrencilerimizin sıkıntılarını dinledik. Sıkıntılarını gidermek için elimizden geldiğince öğrencilere yardımcı olamaya çalışacağız. Proje kapsamında kardeş okulumuzla, voleybol turnuvası ve Hizan'ı tanıtan kompozisyon yarışmasını ileri ki günlerde düzenleyeceğiz."


  ETİKETLER:

  İzmir

  ,

  Proje

  ,

  Okul

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim

  ,

  Voleybol

  ,

  sosyal

  ,

  kurum

  ,

  emniyet