Hizan'da üretilen elektro gitarlar Ankara'da tanıtılıyor

Hizan'da üretilen elektro gitarlar Ankara'da tanıtılıyor
Hizan'da üretilen elektro gitarlar Ankara'da tanıtılıyor
BİTLİS (AA) - Hizan ilçesinde üretilen yerli elektro gitarlar, Ankara'da düzenlenen "Bitlis Tanıtım Günleri"nde tanıtılıyor.Hizan'da yaşayan ve...

BİTLİS (AA) - Hizan ilçesinde üretilen yerli elektro gitarlar, Ankara'da düzenlenen "Bitlis Tanıtım Günleri"nde tanıtılıyor.

Hizan'da yaşayan ve internette izlediği videoları uygulayarak ceviz ağacından elektro gitar üreten ve 10 ülkeye ihraç eden Faruk Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede ürettiği gitarları Hizan Kaymakamlığı standında tanıttığını söyledi.

"Silah dipçiklerine hayır, elektro gitara evet" sloganıyla satışa sunduğu yerli elektro gitarlara, Ankaralıların yoğun ilgi gösterdiğini ifade eden Yılmaz, şöyle konuştu:

"Tanıtım günleri, ürettiğim elektro gitarları Ankara'da tanıtmak için çok güzel bir fırsat oldu. Yerli elektro gitarları, tanıtım günlerine getirerek, Hizan hatırası olarak satışa sunuyoruz. En azından Bitlis'i ve Hizan'ı tanıtmış olduk. İnsanlar en azından ürettiğim gitarları inceledi. Ayrıca tanıtım günlerine katılmamda maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Hizan Kaymakamı Sedat İnci'ye de teşekkür ediyorum."


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Fırsat

  ,

  silah