Hizan'da yardıma muhtaç ailelere giyim yardımı

Hizan'da yardıma muhtaç ailelere giyim yardımı
Hizan'da yardıma muhtaç ailelere giyim yardımı
BİTLİS (AA) - Hizan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) yardıma muhtaç ailelere, giyim yardımı yaptı.Hizan SYDV'ye hayırsever...

BİTLİS (AA) - Hizan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) yardıma muhtaç ailelere, giyim yardımı yaptı.

Hizan SYDV'ye hayırsever adamları tarafından gönderilen kışlık mont ve ayakkabılar, ilçe merkezi ve köylerde yardıma muhtaç ailelere dağıtıldı.

Hizan SYDV Müdürü Mustafa Korkmaz, yaptığı açıklamada, hayırsever iş adamları tarafından gönderilen kışlık mont ve ayakkabıları ilçe merkezinde ve köylerde yardıma muhtaç ailelere dağıttıklarını söyledi.

Yardımların SYDV personellerince yardıma muhtaç ailelerin evlerine kadar götürüldüğünü ifade eden Korkmaz, şöyle konuştu:

"İlçemizde kışın çetin ve uzun sürmesinden dolayı hayırsever iş adamlarına kışlık mont ve ayakkabı talebinde bulunduk. Bu talebimiz doğrultusunda vakfımızı 567 koli kışlık mont ve ayakkabı gönderildi. Bunları ilçe merkezi ve köylerimizde yardıma muhtaç ailelere dağıtmaya başladık. Hayırsever iş adamlarımıza teşekkür ederiz."


  ETİKETLER:

  Ayakkabı

  ,

  ilçe

  ,

  ,

  sosyal