Hizan'da yollara kilitli parke taşı döşendi

Hizan'da yollara kilitli parke taşı döşendi
Hizan'da yollara kilitli parke taşı döşendi
BİTLİS (AA) - Hizan Belediyesi, ana cadde ve sokak yollarını kilitli parke taşıyla döşedi.Belediye Başkanı İhsan Uğur, AA muhabirine yaptığı...

BİTLİS (AA) - Hizan Belediyesi, ana cadde ve sokak yollarını kilitli parke taşıyla döşedi.

Belediye Başkanı İhsan Uğur, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede bütün mahalle ve sokakların kilitli parke taşıyla döşendiğini söyledi.

Altyapı çalışmaları sırasında tahrip olan yolları onardıklarını ifade eden Uğur, çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirterek, şunları kaydetti:

"Hizan'da sokak ve mahalle yollarını kilitli taşla döşedik. Bu yıl yol çalışmalarımıza ağırlık verdik. 2013'de başlayan ve günümüzde de devam eden kanalizasyon çalışmamız var. Yönetime geldiğimiz günden beri devam eden bir çalışmaydı. Bütün mahallelerimizde altyapı çalışmaları devam ediyor. Bu çalışmalardan dolayı ilçemizin her cadde ve sokağında kazılar yapıldı. Yollarımız tahrip oldu. Tahrip olan yolları onarıyoruz. Özellikle Cumhuriyet Caddesi boyunca kilitli parke taşlarını kaldırılıp yeniden döşedik. 20 bin metrekarelik bir ihaleye yaptık. Bozulan mahalle yollarını ise belediye imkanlarıyla kilitli parke taşıyla döşüyoruz."


    ETİKETLER:

    Belediye

    ,

    Cadde