Hizanlı muhtardan kahvaltı programı

Hizanlı muhtardan kahvaltı programı
Hizanlı muhtardan kahvaltı programı
BİTLİS (AA) - Hizan ilçesi Akçevre Mahallesi Muhtarı Hasan Yılgın, ilçedeki idareci ve kurum amirleri için kahvaltı programı düzenledi.İlçe...

BİTLİS (AA) - Hizan ilçesi Akçevre Mahallesi Muhtarı Hasan Yılgın, ilçedeki idareci ve kurum amirleri için kahvaltı programı düzenledi.

İlçe merkezinde bir çay ocağında düzenlenen kahvaltı programına, Hizan Kaymakamı Sedat İnci, Hizan Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kadir Duvan, İlçe Emniyet Amiri Kenan Rahat, AK Parti İlçe Başkanı Ebubekir Çakmak, sivil toplum örgütü temsilcileri, kurum amirleri, muhtarlar, imamlar ve esnaflar katıldı.

Kahvaltı programında konuşan Kaymakam İnci, programda emeği geçen Yılgın'a teşekkür ederek, "Bu tür programlar, devletle halk ilişkilerin ne kadar güçlü olduğunu göstergesidir" dedi.

Yılgın ise birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla kahvaltı programı düzenlediklerini belirterek, "Bu kahvaltılar bizler için gerçekten çok önemli. Her kesimden insanlar katılıyor ve aynı sofrada bir araya geliyoruz. Güzel bir tablo. Kahvaltı programına katılan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.