İl Emniyet Müdürü İşlek'in veda ziyaretleri

İl Emniyet Müdürü İşlek'in veda ziyaretleri
İl Emniyet Müdürü İşlek'in veda ziyaretleri
BİTLİS (AA) - İçişleri Bakanlığı'nın Emniyet Müdürleri Kararnamesiyle Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alınan Bitlis Emniyet Müdürü Saim İşlek ve...

BİTLİS (AA) - İçişleri Bakanlığı'nın Emniyet Müdürleri Kararnamesiyle Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alınan Bitlis Emniyet Müdürü Saim İşlek ve görevi devralan yeni Emniyet Müdürü Fatih Kaya ile Adilcevaz Emniyet Müdürlüğü 'nü ziyaret etti.

Ziyarette, emniyet personeliyle vedalaşan İşlek, Bitlis'te görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Devletin gülen yüzü olarak halkımızın hizmetkarı olduk. Emniyet güçleri olarak itici değil bir çekim merkezi olmak, ayrımcılık yapmadan, birleştirici olmak düsturuyla hareket ettik. İnanıyorum ki ilimizde ve ilçelerimizde çok güzel çalışmalar yaptık. Hepinize hakkımı helal ediyorum, sizler de hakkınızı helal edin" ifadelerini kullandı.

İşlek'in yerine atanan Emniyet Müdürü Fatih Kaya ise yaptığı hizmetlerden dolayı İşlek'e teşekkür etti.

Kaya, şöyle konuştu:

"Hem halk hem de personel tarafından sevilen biri olduğunu gördüm. Müdürümüze bundan sonraki yaşantısında başarılar diliyorum. Bitlis'e ilk defa geldim. Burada hizmet yapmak fırsatı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Devlette devamlılık esastır. Makamlar gelip geçicidir. Önemli olan arkanızda kalıcı şeyler bırakmak, hizmetlerinizle anılmaktır. İnşallah bundan sonra hep beraber ilimize ve ilçelerimize hizmet edeceğiz."

Adilcevaz Emniyet Müdürü Kazım Kaman ise İşlek'in çok gayretli çalışmalarının olduğunu belirterek, Bitlis'e yeni atanan İl Emniyet Müdürü Kaya'ya da başarı diledi.

İşlek ve Kaya, daha sonra Adilcevaz'a yapılan Emniyet Müdürlüğü binasını gezdi.