İstanbul'dan Ahlat'a yardım eli

İstanbul'dan Ahlat'a yardım eli
İstanbul'dan Ahlat'a yardım eli
BİTLİS (AA) - İstanbul Pendik'teki Orhan Sinan Hamzaoğlu Ortaokulu öğrencileri, topladıkları giyim ve kırtasiye malzemelerini, Ahlat ilçesindeki...

BİTLİS (AA) - İstanbul  Pendik'teki Orhan Sinan Hamzaoğlu Ortaokulu öğrencileri, topladıkları giyim ve kırtasiye malzemelerini, Ahlat ilçesindeki öğrencilere gönderdi.

Malzemeleri Ahlat'ın Kırklar Mahallesindeki Alpaslan ve Fatih ilkokulu ile ortaokulundaki öğrencilere dağıtan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutluk Özden, doğu ve batıdaki öğrenciler arasında oluşan gönül köprüsünün çok anlamlı ve mutluluk verici olduğunu söyledi.

Özden, "İstanbul Pendik'te eğitimini sürdüren öğrenciler, Ahlat'taki akranlarını düşünüp giyim ve kırtasiye malzemesi gönderdi. Bu duyarlı ve örnek davranışları için kendilerini kutluyorum. Bu tür organizasyonlar ve gönül birliktelikleri, eğitim öğretime olumlu katkı sağlıyor" dedi.

Malzeme dağıtımına Milli Eğitim Şube Müdürü Sadrettin Peker, Alpaslan İlköğretim Okulu Müdürü Ünal Gürbüz ve Fatih İlköğretim Okulu Müdürü Şirin Gülsar katıldı.


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Fatih

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim