Kaymakam Bölükbaşı, öğrencileri ödülendirdi

Kaymakam Bölükbaşı, öğrencileri ödülendirdi
Kaymakam Bölükbaşı, öğrencileri ödülendirdi
BİTLİS (AA) - Hizan Kaymakamı Yakup Bölükbaşı, Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) ve Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı'nda (TEOG), dereceye...

BİTLİS (AA) - Hizan Kaymakamı Yakup Bölükbaşı, Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) ve Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı'nda (TEOG), dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.

Hükümet Konağı Toplantı Salonu'nda İlçe Milli Eğitim Müdürü Necdet İnan, okul müdürleri, öğrenciler ve velilerle bir araya gelen Bölükbaşı, dereceye giren öğrencileri tebrik etti.

Öğrencilerin zorlu bir sınav sürecinden geçtiğini ifade eden Bölükbaşı, şöyle konuştu:

"Bu sadece bir yıllık çalışmanın başarısı değil, belki 3-4 yıldır bunun için çalışıyorsunuz. Üniversiteye hazırlananlar birinci ve ikinci sınıftan çalışmaya başlamıştır. Sıkıntılı çalışma süresinin sonucunda, kazandığınız güzel okullarla bunu taçlandırdınız. Ama zannetmeyin ki çalışma bitti. Kazandığınız okulları iyi bir dereceyle bitirmeyi amaçlayın. Şimdi gösterdiğiniz başarılar, bundan sonra da yapacağınız başarıların göstergesidir. Bundan sonra ki hayatınızda hepinize başarılar diliyorum."

Ardından Bölükbaşı, dereceye giren öğrencileri altınla ödüllendirdi.


  ETİKETLER:

  LYS

  ,

  Hükümet

  ,

  Okul

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim

  ,

  Lisans

  ,

  TEOG