Kaymakam Erkan'dan, Tatvan Gençlerbirliği Spor'a ziyaret

Kaymakam Erkan'dan, Tatvan Gençlerbirliği Spor'a ziyaret
Kaymakam Erkan'dan, Tatvan Gençlerbirliği Spor'a ziyaret
BİTLİS (AA) - Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, Antalya'da kamp yapan Tatvan Gençlerbirliği Spor'u ziyaret etti.Erkan, yaptığı yazılı...

BİTLİS (AA) - Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, Antalya 'da kamp yapan Tatvan Gençlerbirliği Spor 'u ziyaret etti.

Erkan, yaptığı yazılı açıklamada, Bitlis'i Bölgesel Amatör Ligde (BAL) temsil eden Tatvan Gençlerbirliği Spor'un, ligin devre arasına girmesi nedeniyle Antalya'da kamp yaptığını belirtti.

İyi bir performans gösteren takımın ligin ilk yarısında zirveyi zorladığını ifade eden Erkan, şunlara yer verdi:

"Takımdan ligin ikinci yarısında da aynı performansı bekliyoruz. Geçen yıl son maçlarla kaçan 3. lig hayalimizin bu yıl gerçekleşmesi için tüm futbolcularımızın iyi bir performans sergilemesi gerekiyor. Takımımız bu yıl güçlü bir kadroya sahip. Bu nedenle takımımız lig şampiyonluğunun en büyük adayı. Takımın başarısı için şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da elimizden geleni yapacağız. Bu vesileyle takımımıza moral ziyaretinde bulunduk. Gördüğümüz kadarıyla takımımız şimdiden maçlara ve şampiyonluğa hazır. İnşallah takımımız taraftarlarımızın da desteğini alarak geçen yıl son maçlarda kaçırdığı 3. lig hayalini bu yıl gerçekleştirir."

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Esat Göğük ise oyuncularını kaldıkları otelde ziyaret ederek, takımın durumuyla ilgili Erkan ve Tatvan Gençlerbirliği Başkanı Muhsin Obalı ile istişare yaptıklarını ifade etti.

Tatvan Gençlerbirliği Başkanı Muhsin Obalı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kampta kendilerini yalnız bırakmayan ve moral ziyaretinde bulunarak destek veren Erkan'a ve Göğük'e teşekkür etti.