Kaymakam İnci, öğretmenlere çiçek dağıttı

Kaymakam İnci, öğretmenlere çiçek dağıttı
Kaymakam İnci, öğretmenlere çiçek dağıttı
BİTLİS (AA) - Hizan Kaymakamı Sedat İnci, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla okulları ziyaret ederek öğretmenlere çiçek dağıttı.Karasu Yatılı...

BİTLİS (AA) - Hizan Kaymakamı Sedat İnci, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla okulları ziyaret ederek öğretmenlere çiçek dağıttı.

Karasu Yatılı Bölge Okulu (YBO) ve İstiklal İlköğretim okullarını ziyaret eden İnci, okul idarecileri ve öğretmenlerin gününü kutlayarak çiçek dağıttı.

Dünyanın her tarafında öğretmenlerin, insan topluluğunun en fedakar ve muhterem unsurları olduğunu belirten İnci, "Ülkemizi aydınlık yarınlara ulaştıracak çocuklarımızı ve gençlerimizi sevgiyle, fedakarlıkla, eğitimle, öğretimle geleceğe hazırlayan öğretmenler, çok özel ve kutsal bir mesleği yerine getirmektedir" dedi.

Öğretmenlik mesleğinin önemine değinen İnci, topluma hizmet veren her mesleğin saygın olduğunu, ancak bütün meslek mensuplarını yetiştirip hayata hazırlayan öğretmenlik mesleğinin ayrı bir kutsallık taşıdığını ifade etti.

İnci, "Ülkemizin her köşesine ulaşarak fedakarlıkların en büyüğünü gösteren öğretmenler, eğitmeyi ve öğretmeyi ideal olarak benimser" diye konuştu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren öğretmenler, İnci'ye teşekkür etti.

İnci'ye, İlçe Milli Eğitim Müdürü Necdet İnan'da eşlik etti. 


  ETİKETLER:

  Çiçek

  ,

  Okul

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim

  ,

  hizmet