Kaymakam İnci, projeler için Ankara'ya gitti

Kaymakam İnci, projeler için Ankara'ya gitti
Kaymakam İnci, projeler için Ankara'ya gitti
BİTLİS (AA) - Hizan Kaymakamı Sedat İnci, ilçenin kalkınması için hazırlanan projeler, ihtiyaçlar ve sorunlarıyla ilgili hazırladığı raporlarla...

BİTLİS (AA) - Hizan Kaymakamı Sedat İnci, ilçenin kalkınması için hazırlanan projeler, ihtiyaçlar ve sorunlarıyla ilgili hazırladığı raporlarla Ankara 'ya gitti. 

AK Parti Bitlis Milletvekili Vahit Kiler ve beraberindeki heyetle Ankara'da ilgili bakanlıklarla görüşen İnci, sorunların çözümü ve projelerin uygulanması için destek istedi. 

İçişleri Bakan Yardımcısı Osman Güneş, Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürü Erkin Yılmaz ile bir araya gelen heyet, projelerle ilgili sunum yaptı. 

Projelerin ödenek ihtiyaçları ve yeni yatırımlara destek için yapılan ziyaretlerin oldukça verimli geçtiğini ifade eden İnci, kültürel, gençlik ve spor yatırımları için kısa vadede destek sözü aldıklarını dile getirdi. 

Son zamanlarda uygulanan projelerle kentteki hayatın olumlu yönde ivme kazandığını ifade eden İnci, hedeflerinin ilçede ekonomik ve sosyal hayatın daha da gelişmesini sağlamak olduğunu bildirdi.