Kaymakam Özbek'e takdir ve başarı belgesi verildi

Kaymakam Özbek'e takdir ve başarı belgesi verildi
Kaymakam Özbek'e takdir ve başarı belgesi verildi
BİTLİS (AA) - Bitlis Valisi Orhan Öztürk, başarılı çalışmalarından dolayı Adilcevaz Kaymakamı Özer Özbek'i tebrik ederek, kendisine takdir ve başarı...

BİTLİS (AA) - Bitlis Valisi Orhan Öztürk, başarılı çalışmalarından dolayı Adilcevaz Kaymakamı Özer Özbek'i tebrik ederek, kendisine takdir ve başarı belgesi verdi.

Vali Öztürk, Kaymakam Özbek'e verdiği takdir belgesinde, "Adilcevaz'a geldiği günden itibaren yaptığı başarılı hizmetler, ilçenin sosyal kalkınması, yürütülen ekonomik gelişmeye yönelik projeler ve halkla ilişkiler açısından gösterdiğiniz gayretlerinizden dolayı verilmiştir" ifadelerine yer verdi.

Aldığı belgelerle ilgili açıklama yapan Kaymakam Özbek, şöyle konuştu:

"İlçemizin gelişmesi ve büyümesi için bir proje merkezi kurarak hizmete başladık. Şu an farklı kurumlarda çalışan 15 kişiye proje eğitimi veriliyor. Bu kişiler kendi kurumlarına ve ilçede hizmet eden sivil toplum kuruluşlarına projeler hazırlayarak ilçemizin gelişmesine ve büyümesine, refah ortamının artmasına katkı sunacaklar. Sayın valimiz çalışmalarımızdan ve projelerimizden dolayı bu belgeyi bize layık görmüş. Sayın valimize sonsuz teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum."