Kaymakam Özbek'ten belediyeye ziyaret

Kaymakam Özbek'ten belediyeye ziyaret
Kaymakam Özbek'ten belediyeye ziyaret
BİTLİS (AA) - Adilcevaz Kaymakamı Özer Özbek ile ilçedeki kurum amirleri ve sivil toplum örgütü temsilcileri, Adilcevaz Belediyesi'ni ziyaret...

BİTLİS (AA) - Adilcevaz Kaymakamı Özer Özbek ile ilçedeki kurum amirleri ve sivil toplum örgütü temsilcileri, Adilcevaz Belediyesi'ni ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Kaymakam Özbek, belediye kurulan Beyaz Masa Birimi'nin hayırlı olmasını dileyerek, bu birimle vatandaşın sorun ve sıkıntılarının kısa sürede çözüleceğini söyledi.

İlçe Belediye Başkanı Necati Gürsoy'un artık projelere yoğunlaşabileceğini ifade eden Özbek, "Bu tür projelere önem veren biriyim. Bu kapsamda kaymakamlıkta oluşturduğumuz proje merkeziyle çeşitli hizmet sunacak ve projeler üreteceğiz. Aile destek merkezi ile kadınlara sosyal mekan kazandıracağız" dedi.

Başkan Gürsoy ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, emniyet, jandarma ve diğer kurumlarla koordineli çalıştıklarını bildirdi.

Beyaz Masa Birimi sayesinde vatandaşların daha hızlı hizmet alabileceğini bildiren Gürsoy, "Birimdeki kadın personeller, kadınların sorunlarıyla ilgilenecek. Şeffaf belediyecilik anlayışını, ilçemize kazandırmanın gayreti içindeyiz" diye konuştu.

Ziyarette Özbek'e, Emniyet Müdürü Davut Küçüker, Müdür Yardımcısı Erdem Uçak, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ümit Aldağ ve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nesim Uluğ eşlik etti.