Kaymakam Tekbıyıkoğlu'ndan hastane ziyareti

Kaymakam Tekbıyıkoğlu'ndan hastane ziyareti
Kaymakam Tekbıyıkoğlu'ndan hastane ziyareti
BİTLİS (AA) - Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, Ahlat Belediye Başkanı Mümtaz Çoban ile yılbaşı gecesini hasta ziyareti yaparak geçirdi.Eşleriyle...

BİTLİS (AA) - Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, Ahlat Belediye Başkanı Mümtaz Çoban ile yılbaşı gecesini hasta ziyareti yaparak geçirdi.

Eşleriyle Ahlat Devlet Hastanesi'ne gelerek buradaki hastaları ziyaret eden Kaymakam Tekbıyıkoğlu ve Başkan Çoban, hastalara şifa temennisinde bulundu. Hastalara çeşitli hediyeler de veren Tekbıyıkoğlu, çocuklara da oyuncak dağıttı. 

Tekbıyıkoğlu, yılbaşı gecesinde hastaların yanında bulundukları için mutlu olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Birçok büyükşehirde ve memleketin diğer taraflarında insanlar yılbaşını eğlenerek geçirdi. Kimi  akşam eğlencesi için dışarı çıktı, kimi evlerde televizyon başında gecenin keyfini yaşamaya çalışıyor fakat aynı zamanda böyle mutlu bir ortamda olmayan, sağlıklarını kaybeden tedavi altındaki vatandaşlarımız da var. Biz de bu gecede hastalarımızın yanında olmayı tercih ettik. Kendilerine 2014'ten daha sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yıl diledik. Hasta vatandaşlarımız bu ziyareti memnuniyetle karşıladılar. Bizde çok mutlu olduk. Güzel bir ödevi yerine getirdiğimize inanıyoruz. Bizim için de keyifsiz dakikalar olmadı. Son derece güzel anlar yaşadık. Onlara baktığımız zaman yüzlerinde bir gülümseme vardı. İyileşmeleri adına birkaç adım attıklarını da fark ettik."

Başkan Çoban ise 2015 yılına birkaç saat kala ilçe hastanesinde bulunan 26 hastayı Kaymakam Tekbıyıkoğlu ile ziyaret ettiğini belirterek, "Sanırım doğru olanda bu hastalarımızı ziyaret etmek, onlara acil şifalar dilemekti ve bu sıkıntıları anlarında yalnız bırakmamaktı. Biz de bu vesileyle tüm hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek 2015'in hayırlara vesile olması duasıyla yanlarında bulunduk. Oldukça da güzel bir ziyaret oldu. Ziyaretle birlikte hastalarımız da bizler de moral bulduk. Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Her insanımızın mutluluk hakkıdır. Hasta olan vatandaşlarımızın mutluluklarına bir nebze de olsa katkı sağlamışsak seviniriz" diye konuştu.