LÖSEV Bitlis'te 53 aileye kurban eti dağıttı

LÖSEV Bitlis'te 53 aileye kurban eti dağıttı
LÖSEV Bitlis'te 53 aileye kurban eti dağıttı
BİTLİS (AA) - Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Bitlis Temsilciliği, il merkezi ve ilçelerinde bulunan 53 aileye kurban eti dağıttı.LÖSEV tarafından...

BİTLİS (AA) - Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Bitlis Temsilciliği, il merkezi ve ilçelerinde bulunan 53 aileye kurban eti dağıttı.

LÖSEV tarafından Kurban Bayramı 'nda vekaleten kesilen kurban etlerini 12 ay boyunca hastalara dağıtan LÖSEV, bu kapsamda Bitlis'teki aileleri de unutmayarak 53 aileye kurban eti dağıttı.

Tatvan  ilçesindeki ailelere de kurban eti dağımı için gerçekleştiren programda konuşan LÖSEV İl Temsilcisi Faruk Şengül, Bitlis il ve ilçelerinde toplamda 53 aileye kurban eti dağıttıklarını söyledi.

Bu yıl ki Kurban Bayramının ardından vekaleten kesilen kurban etlerini dağıtmaya başladıklarını belirten Şengül, şöyle konuştu:

"LÖSEV Kurban Bayramı'nda vekaleten kestiği kurban etlerini tüm hastalara 12 ay boyunca dağıtmaktadır. Tedavi sırasında ve sonrasında çok önemli olan protein desteği et, çocukların sağlıklarına kavuşmalarında etkili olmaktadır. LÖSEV tedavi sırasında ve sonrasında da çocuklara destek sunmaktadır. Bu vesile ile il genelinde 53 ailemize et dağıttık."