Tatvan Belediyesi'den muhtarlara büro

Tatvan Belediyesi'den muhtarlara büro
Tatvan Belediyesi'den muhtarlara büro
BİTLİS (AA) - Tatvan Belediyesi, ilçedeki 4 mahalle muhtarına belediyenin imkanlarıyla prefabrik büro yaptı.Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy,...

BİTLİS (AA) - Tatvan Belediyesi, ilçedeki 4 mahalle muhtarına belediyenin imkanlarıyla prefabrik büro yaptı.

Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, yaptığı yazılı açıklamada, prefabrikten yaptırdıkları büroları Sahil, Kale, Tuğ ve Esentepe mahallesi muhtarlarına teslim ettiklerini belirtti.

Seçim vaatleri arasında yer alan taksi ve minibüs durakları ile muhtarlık ofisi projelerini hayata geçirmeye devam ettiklerini bildiren Aksoy, şunları ifade etti:

"Geçen yıl ilçemizdeki birçok minibüs ve taksi durağına prefabrik büro yaptırmıştık. Bu yılda halka daha iyi hizmet vermeleri için muhtarlarımıza prefabrik büro yaptırdık. Bunları muhtarlarımıza teslim ettik. Talep edilirse diğer muhtarlarımıza da büro temin edebiliriz. Çünkü muhtarlıklar belediyelerle aynı amaca hizmet ediyor. Muhtarlar, mahallelerimizin seçilmişleridir. Onlar da hizmet noktalarından biridir. Halkın ilk uğradığı yer muhtarlıklardır. Muhtarlarımızın daha rahat çalışması ve vatandaşımızın işini kolaylaştırmak için böyle bir uygulamayı öngördük."


  ETİKETLER:

  Seçim

  ,

  Belediye

  ,

  hizmet

  ,

  Tatvan