Tatvan Belediyesinin yol yapım çalışmaları

Tatvan Belediyesinin yol yapım çalışmaları
Tatvan Belediyesinin yol yapım çalışmaları
BİTLİS (AA) - Tatvan Belediye Başkanlığının, yol yapım çalışmaları devam ediyor.Tatvan Belediye Başkan Yardımcısı Abdulbaki Menteş, yaptığı...

BİTLİS (AA) - Tatvan Belediye Başkanlığının, yol yapım çalışmaları devam ediyor.

Tatvan Belediye Başkan Yardımcısı Abdulbaki Menteş, yaptığı açıklamada, Esentepe Mahallesi'nde yol yapım çalışmalarının devam ettiğini, mahallede son iki yılda 7 kilometrelik yol ağının 5 kilometrelik kısmını tamamladıklarını belirtti.

Menteş, "Doğalgaz çalışmasından sonra tahrip olan yollarımızda onarım çalışmalarımız devam ediyor. Bunun yanında bazı mahallelerimizde kilit parke taşı, sathi kaplama ve asfalt çalışmalarımızın bir kısmı tamamlandı, bir kısmı ise devam ediyor. Kale, Kültür , Bahçelievler, Cumhuriyet, Şirinevler, Pınarbaşı ve Karşıyaka mahallelerimizin programda olan asfalt çalışmaları yapılıyor. Şimdiye kadar 16 kilometrelik yolu tamamladık" diye konuştu.

Kanalizasyon, içme suyu  ve belediyenin yeni hizmet binasıyla ilgili projeleri de yakın zamanda hayata geçireceklerini anlatan Menteş, Tatvan halkının en iyi hizmete kavuşması için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini sözlerine ekledi.