Tatvan TSO'nun kadınlara yönelik İstanbul gezisi

Tatvan TSO'nun kadınlara yönelik İstanbul gezisi
Tatvan TSO'nun kadınlara yönelik İstanbul gezisi
BİTLİS (AA) - Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), İstanbul'a hiç gitmeyen 17 kadın için, İstanbul gezisi düzenledi.Bitlis'ten 4, Tatvan'dan 3,...

BİTLİS (AA) - Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), İstanbul 'a hiç gitmeyen 17 kadın için, İstanbul gezisi düzenledi.

Bitlis'ten 4, Tatvan'dan 3, Ahlat'tan 2, Hizan'dan 2, Mutki'den 1, Güroymak'tan 2 ve Adilcevaz'dan 3 olmak üzere toplam 17 kadın, Tatvan TSO Bitlis İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Emine Çağan ve Başkan Yardımcısı Yard. Doç. Dr. Hacer Göl ile 4 günlük İstanbul gezisi yaptı.

İstanbul'u hiç görmeyen kadınlara, kentin tarihi ve turistik yerleri gezdirildi.

Tatvan TSO Başkanı Bilal Dağdağan, gezi programı kapsamında kadınların, İstanbul'daki tarihi ve turistik yerleri görme ve gezme fırsatı bulduğunu belirtti.

TSO olarak bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceklerini ifade eden Dağdağan, "Gezi programının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Gezi oldukça verimli geçti" dedi.

İstanbul gezisine gönderilen kadınlardan Mahi Avcı ise gezi programının düzenlenmesinde emeği geçen TSO'ya teşekkür ederek, "Oldukça heyecanlı, mutlu ve duygusal bir gezi programı oldu. Program kapsamında İstanbul'un tarihi ve turistik yerlerini görme fırsatı bulduk. İstanbul gerçekten de televizyonlarda gördüğümüz kadar güzel ve bir o kadarda tarihi bir şehir" dedi.

 


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Kadın

  ,

  sanayi

  ,

  başkan

  ,

  Tatvan