Tatvan'da taksi durakları değişiyor

Tatvan'da taksi durakları değişiyor
Tatvan'da taksi durakları değişiyor
BİTLİS (AA) - Tatvan Belediyesince başlatılan proje kapsamında, ilçedeki taksi durakları değiştirilecek.Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, yaptığı...

BİTLİS (AA) - Tatvan Belediyesince başlatılan  proje kapsamında, ilçedeki taksi durakları değiştirilecek.

Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, yaptığı yazılı açıklamada, belediyenin her alanda hız verdiği çalışmalara bir yenisini eklediğini belirtti.

İlçenin görünümünü güzelleştirmek ve farklı yapılardaki taksi duraklarını belli bir standarda kavuşturmak için harekete geçtiklerini bildiren Aksoy, şunları ifade etti:

"İlçedeki taksi duraklarının göze hitap edecek şekilde yenilenmesine dair bir proje hayata geçirdik. Bu kapsamda ilçenin farklı bölgelerindeki zabıta karakolları da kısa zamanda değiştirilecek. Projeyi yürüten Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ticari taksi şoförleriyle önceden bir araya gelip fikir alışverişinde bulundu. Burada alınan kararla yeni ve göze hitap eden kulübelerin bir kısmı belirlenen noktalara monte edildi. Proje kapsamında 5 taksi durağı kulübesi yenilenecek."

Tatvan'ı geleceğe hazırladıklarını ve 30 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi verdikleri vaatleri bir bir hayata geçirmeye çalıştıklarını belirten Aksoy, taksi duraklarının daha modern ve göze hitap edecek hale gelmesi hususunda seçim öncesi söz verdiklerini anımsattı.

Aksoy, " Bugün itibariyle projemizi hayata geçiriyoruz. İlçemizin kangrenleşmiş sorunlarına dair ürettiğimiz projeleri, birer birer hayata geçireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Seçim

  ,

  Belediye

  ,

  Bugün

  ,

  Proje

  ,

  Modern

  ,

  Tatvan