Tatvanlı sporcular Avrupa şampiyonasına katılacak

Tatvanlı sporcular Avrupa şampiyonasına katılacak
Tatvanlı sporcular Avrupa şampiyonasına katılacak
BİTLİS (AA) - Tatvanlı 7 sporcu, Muay Thai Avrupa Federasyonu tarafından 11-15 Kasım tarihlerinde Antalya'da düzenlenecek "Avrupa Kupası...

BİTLİS (AA) - Tatvanlı 7 sporcu, Muay Thai Avrupa Federasyonu tarafından 11-15 Kasım tarihlerinde Antalya'da düzenlenecek "Avrupa Kupası Şampiyonası"na katılacak.

Şampiyonaya, Turgut Dağdağan ile Murat Arslan büyükler, Mehmet Yalçın ile Abdusselam Kurt gençler, Cem Közenk ile Enes Subaşı yıldızlar ve Bera Hamza Uğur da minikler kategorisinde katılacak.

Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, sporcuların şampiyonadan derece ile döneceklerine inandığını söyleyerek, şunları kaydetti:

"Bu konuda sporcularımıza sonuna kadar güveniyoruz. Bu anlamda ilçemizden 7 sporcunun aynı şampiyona katılıyor olması da çok büyük başarıdır. Bu başarılar bizleri ziyadesiyle gururlandırıyor ve sevindiriyor. Gönlümüz sporcularımızın başarılı olmaları ve ilçemizin adını tüm dünyaya duyurmalarıdır. Bu noktada kaymakamlık olarak bizlerde sporcularımızın başarısı için şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da gereken desteği sonuna kadar sunmaya devam edeceğiz. Şimdiden tüm sporcularımıza başarılar diliyor ve başarısına katkı sunan herkese teşekkür ediyorum."

Takım Antrenörü Ömer Uğur ise şampiyonadaki hedeflerinin Avrupa şampiyonluğu olduğunu ifade ederek, destek veren herkese teşekkür etti.