Vali Öztürk, Adilcevaz'da incelemelerde bulundu

Vali Öztürk, Adilcevaz'da incelemelerde bulundu
Vali Öztürk, Adilcevaz'da incelemelerde bulundu
BİTLİS (AA) - Vali Orhan Öztürk, Adilcevaz'da düzenlenen toplantıda, ilçenin problemlerini çözmek için gereken desteğin verileceğini...

BİTLİS (AA) - Vali Orhan Öztürk, Adilcevaz'da düzenlenen toplantıda, ilçenin problemlerini çözmek için gereken desteğin verileceğini bildirdi.

Hayatını kaybeden Gökhan Sevinmiş'in taziyesi için ilçeye gelen Val Öztürk, Kaymakam Özer Özbek ve Belediye Başkanı Necati Gürsoy tarafından karşılandı.

Öztürk ve beraberindeki heyet, ilk olarak Sevinmiş'in taziyesine katılarak aileye baş sağlığı diledi.

Ardından belediye garajında incelemede bulunan Öztürk, burada Başkan Gürsoy'un bir yıl içerisinde yaptığı hizmetler hakkında bilgi aldı.

Öztürk, garaj ziyaretinin ardından Belediye Proje Koordinasyon ve Ulaştırma Merkezi'ndeki toplantıda, Kaymakam Özbek ve Başkan Gürsoy tarafından ilçe merkezi ve köylerin ihtiyaçlarıyla ilgili bilgilendirildi.

Toplantıda konuşan Vali Öztürk, "Adilcevaz, gerçekten çok güzel bir ilçe. Küçük dokunuşlarla daha cazip hale gelecektir. Yapılacak projelere her zaman olduğun gibi destek vermeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Öztürk, toplantı sonrası Merkez Cami altında yapılması düşünülen hamam ve sauna bölümünü inceledi ve destek vereceğini dile getirdi.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Kaymakam

  ,

  Garaj

  ,

  Cami

  ,

  Proje

  ,

  ilçe

  ,

  başkan

  ,

  zaman