Altınordu'da hedef ilk 6

Altınordu'da hedef ilk 6
Altınordu'da hedef ilk 6
- Teknik direktör Eroğlu: - "İlk 6 içinde olmak istiyoruz. Geçen sezon son haftalarda elde ettiğimiz başarı bizi buna umutlandırdı"

BOLU (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Altınordu'da teknik direktör Hüseyin Eroğlu, yeni sezonda hedeflerinin ilk 6 olduğunu söyledi.

Bolu'nun Karacasu Beldesi'nde sezon öncesi kamp çalışmalarını sürdüren İzmir ekibinde, teknik patron Eroğlu, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Eroğlu, oyuncularının fiziksel kayıplarının bulunduğunu ancak moral ve motivasyon anlamında çok iyi durumda olduklarını kaydetti.  

Geçen sezon kadroda bulunan oyuncuların yüzde 90'ı ile yola devam ettiklerini belirten Eroğlu, " Genç oyuncularımızın takviyesi var. 3-4 oyuncunun da aramıza katılmasıyla birlikte iyi bir takım durumundayız. Elimizde iyi bir takım var. Geçen sezon elde ettiğimiz başarının üzerine koymamız gerekiyor. Bu sene bunun bilincindeyiz" diye konuştu.

Eroğlu, güçlerinin takım olmaktan geldiğini anlatarak, "Getirdiğimiz bir sistemimiz var. Bunun üzerine koymamız gerekiyor. Geçen sezonu lige bir alışma olarak düşünüyorum. Bu sene beklentilerimiz fazla. İyi futbol oynayacağız ve iyi mücadele edeceğiz. Sahada bize yakışan şeyleri yapacağız" dedi.

Hedeflerinin ilk 6 olduğunu vurgulayan Eroğlu, "Geçen sezon son haftalarda elde ettiğimiz başarı bizi buna umutlandırdı. Bu senede bunun üzerine koyup başarılı olmak istiyoruz. Yeni sezonda tüm Türkiye 'ye çok iyi takım seyrettireceğiz" ifadelerini kullandı.

Eroğlu, yabancı futbolcu transferiyle ilgili bir soruyu, "Yabancı transferler belki ligin kalitesini artıracak ama bizim için önemli olan bizim bu ligde ne yapacağımız. Bu ligde ilk defa oynayan oyuncularım, futbolun nasıl oynanacağını kamuoyuna gösterdi" şeklinde cevapladı.