Bolu Belediyesi'ne yeni araç

Bolu Belediyesi'ne yeni araç
Bolu Belediyesi'ne yeni araç
BOLU (AA) - Bolu Belediyesi,  5 yeni iş makinesini törenle hizmete aldı.Belediye önünde düzenlenen törene, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz,...

BOLU (AA) - Bolu Belediyesi,  5 yeni makinesini törenle hizmete aldı.

Belediye önünde düzenlenen törene, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, belediye başkan yardımcıları, İl Özel İdare yetkilileri ve diğer protokol üyeleriyle vatandaşlar katıldı.

Törende bir konuşma yapan Yılmaz, Bolu Belediyesi'nin gelecek yıl çok farklı ve çok güçlü bir belediye olacağını ifade ederek, iş makinelerinin özelliklerinden ve onlarla verecekleri hizmetlerden bahsetti.

Yılmaz, Bolu Belediyesinin araç ve ekipman açısından güçlenmeye devam ettiğini anlatarak, "Şu anda 4 yeni model kırkayak dediğimiz kamyon ve 1 traktör aldık. Hemen arkasından kamyonların aynı model 4 tırı da gelecek. Şu anda burada olan araçlar 1 milyon 140 bin lira değerinde. Yeni geleceklerle bu 2 milyon 350 bin olacak" diye konuştu.

Bolu Belediyesi araç parkı açısında çok güçlü hale geldiğini anlatan Yılmaz, belediyenin çok daha fazla hizmetler yapabilecek seviyeye ulaştığını söyledi.

Tören, iş makinelerinin tanıtımıyla son buldu.

 


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Protokol

  ,

  lira

  ,

  ,

  başkan