Bolu'daki cinayet

Bolu'daki cinayet
Bolu'daki cinayet
- Bolu'da evinde ölü olarak bulunan kadının cinayet zanlısı olarak yakalanan bir kişi adliyeye sevkedildi

BOLU (AA) - Bolu'da dün akşam evinde ölü olarak bulunan kadının cinayet zanlısı olarak yakalanan bir kişi adliyeye sevkedildi.

Kültür Mahallesi Atilla Sokak üzerinde bulunan bir evde ölü olarak bulunan 32 yaşındaki Nurten Çelikbaş'ın katilinin bulunması için çalışma başlatan Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, maktulün annesinden aldıkları bilgi üzerine 2 kişinin peşine düştü. Ekipler, Çelikbaş'ın sevgilisi olduğu iddia edilen Ş.K'yı Taşkesti beldesinde gözaltına aldı.

Yapılan ilk sorgusunda, Çelikbaş'ı kıskançlık nedeniyle öldürdüğünü itiraf ettiği öğrenilen Ş.K. tutuklama talebi ile Bolu Adliyesi'ne sevk edildi.

- Olay

Bolu'da yaşayan, Nurten Çelikbaş'tan bir süredir haber alamayan yakınları, Kültür Mahallesi Atilla Sokağı'ndaki evine, yedek anahtarla kapıyı açarak girmiş, kadının, oturma odasında hareketsiz yattığını gördükten sonra polis ve 112 Acil Servis ekiplerine haber vermiş, eve gelen ekipler ise, Çelikbaş'ın, başına sert bir cisimle vurularak öldürüldüğünü tespit etmişti.