Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
BOLU (AA) - AK Parti Bolu Milletvekili adayları Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz, Mengen ve Göynük ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.Küpçü, yaptığı...

BOLU (AA) - AK Parti Bolu Milletvekili adayları Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz, Mengen ve Göynük ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.

Küpçü, yaptığı açıklamada, Mengen'de yapılamaz denilen hastanenin hizmete girmesiyle sağlıkta hizmeti kalitesinin arttığını söyledi.

Mengen'de önemli çalışmalara imza attıklarını anlatan Küpçü, "Yeniçağa ile Mengen arasına duble yol yaptık. 4 yıllık gastronomi bölümünü hizmete açtık. Aşçılık lisesine 12 derslikli ek binayı tamamladık. İlçeyi modern binalarla donatarak Toplu Konut İdaresi konutlarını bitirdik" diye konuştu.

Küpçü,  7 Haziran seçimlerinden sonra da bu değişim ve gelişimin devam edeceğini dile getirdi.

Güz de hükumetin Göynük'e çok sayıda yatırım yaptığına işaret ederek "Vatandaş odaklı hizmet anlayışını ortaya koydu. Göynük-Bolu, Göynük-Taraklı yolu ile TOKİ inşaatlarının ardından hastane yapımı da bitmek üzere. Göynük'e büyük önem veriyoruz ve istikrarın sürmesi için sizlerden 7 Haziran seçimlerinde destek ve dua bekliyoruz" ifadesini kullandı.