Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
BOLU (AA) - AK Parti Bolu Milletvekili ve Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun, "1 Kasım seçimleri ülkenin istikrara ulaşması noktasında inşallah bir...

BOLU (AA) - AK Parti Bolu Milletvekili ve Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun, "1 Kasım seçimleri ülkenin istikrara ulaşması noktasında inşallah bir çözüm olur ve umuyoruz ki vatandaşımızın vereceği oylar ülkede tek başına iktidarı belirler" dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini sürdüren Ercoşkun, Bolu'ya büyük yatırımların gelebilmesi için 7 Haziran seçimleri sonunda oluşan belirsizliklerin ortadan kalkması gerektiğini söyledi.

"7 Haziran seçimleri bir koalisyon tablosu ortaya koydu ama MHP daha ilk gün bu durum karşısında 'Hayır' dedi" diyen Ercoşkun, " CHP 'de yine benzer bir duruş sergiledi. Sonrasında zaman zaman ümitlendik koalisyon için fakat her şeye hayır diyen yaklaşımları bir türlü aşamadık. 7 Haziran seçimlerini telafi etme şansımız var. İktidara en yakın partinin yine AK Parti olduğunu görmemek de mümkün değil" diye konuştu.

Ercoşkun, Türkiye'nin gelişimi ve kalkınmasının hangi ülkeleri rahatsız ediyorsa bu ülkelerin Türkiye'nin önünü kesmek için ellerinden geleni yaptığını ifade ederek, şöyle devam etti:

"Buna maşa olan vatan hainleri ve paralel ihanet çetesi de var. 'Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti gitsin! Memleket ne durum düşerse düşsün!' yaklaşımıyla hareket ediyorlar. Belki geçmişte bunlar bilinmiyordu, gizleniyordu ama şimdi vatandaş bunları çok iyi görüyor. Milletimizin bu gözlemlerini sandığa yansıtacaklarına eminim. Vatandaşımızın iradesinin üzerine ipotek koyma gibi bir derdimiz asla yok. 1 Kasım seçimleri ülkenin istikrara ulaşması noktasında inşallah bir çözüm olur ve umuyoruz ki vatandaşımızın vereceği oylar ülkede tek başına iktidarı belirler."