İtfaiyecilik Haftası

İtfaiyecilik Haftası
İtfaiyecilik Haftası
BOLU (AA) - Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, "Bölgenin ve Türkiye'nin en güçlü itfaiyesi Bolu Belediyesi'nde" dedi.Yılmaz, İtfaiyecilik Haftası...

BOLU (AA) - Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, "Bölgenin ve Türkiye 'nin en güçlü itfaiyesi Bolu Belediyesi'nde" dedi.

Yılmaz, İtfaiyecilik Haftası kapsamında ziyaret ettiği Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'nde görev yapan itfaiyecilerin haftasını kutladı.

Güçlü bir teşkilata sahip olduklarını ve itfaiye teşkilatının Türkiye'nin en güçlü teşkilat olduğunu iddia eden Yılmaz, "Birbirleri ile dayanışması en güçlü olan teşkilat. Belediyenin diğer birimlerini de itfaiye teşkilatının konumuna getirmek için müthiş bir gayret içerisindeyim" diye konuştu.

Yılmaz, itfaiye teşkilatının, yangınlarla mücadele, kaza kırım ve su altı arama kurtarma gibi birçok alanda çalışma yaptığını anlatarak, "Bugüne kadar bu kurumumuzla ilgili herhangi bir şikayet almadım. Burası başlarında müdür görev yapmasa bile işlerin yürüyebileceği bu konumda şu an. Başarılarıyla da her zaman gurur duydum. Bölgenin ve Türkiye'nin gen güçlü itfaiyesi Bolu Belediyesi'nde" şeklinde konuştu.

İtfaiyeci kıyafeti giyen Yılmaz, itfaiye binası önünde Belediye Başkan Yardımcıları İhsan Ağcan ve Emine Davarcıoğlu ve itfaiyecilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Belediye

  ,

  İddia

  ,

  başkan

  ,

  zaman