KOSGEB Başkanı Biçer Vali Baruş'u ziyaret etti

KOSGEB Başkanı Biçer Vali Baruş'u ziyaret etti
KOSGEB Başkanı Biçer Vali Baruş'u ziyaret etti
BOLU (AA) - Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkanı Recep Biçer, Vali Aydın Baruş'u makamında ziyaret...

BOLU (AA) - Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkanı Recep Biçer, Vali Aydın Baruş'u makamında ziyaret etti.

Vali Baruş, yaptığı konuşmada, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

"KOSGEB KOBİ'lerimizin rekabet gücünü geliştirmeye ve girişimcilik kültürlerini yaygınlaştırmaya yönelik nitelikli hizmetler ve destekler sunmaktadır" diyen Vali Baruş, "KOBİ'lerimizin ekonomik ve sosyal kalkınmadaki paylarını arttırması bakımından KOSGEB'i çok önemsiyoruz. KOSGEB ile yürütülecek olan faaliyetlere, her türlü desteği vermeye hazırız" ifadesini kullandı.

Biçer de kentte KOSGEB'in çalışmalarını anlatacaklarını belirtti.

Saha ziyaretlerini çok önemsediklerini vurgulayan Biçer, şunları söyledi:

"Özellikle KOSGEB faaliyetlerinden ya da desteklerinden haberi olmayan işletmelerimizin haberdar olması, daha fazla destek verebilmemiz, ekonomiye, istihdama katkı sağlamamız anlamında  önemli. İnşallah Bolu'da verdiğimiz destekleri artırma niyetimiz var. Devletimiz KOBİ'lere büyük destek veriyor ve bunları daha da yaygınlaştırmak amacındayız. İnşallah Bolu'da da daha fazla şeyler yapmayı ümit ediyoruz."

Ziyarette, KOSGEB Bolu Hizmet Merkezi Müdürü Celil Kürşad Dereci de hazır bulundu.