Oryantiring Gelişim Kampları başlıyor

Oryantiring Gelişim Kampları başlıyor
Oryantiring Gelişim Kampları başlıyor
- Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Çolakoğlu: "Kamplar, Bolu'da 3-13, Kastamonu'da 7-17 ve Tokat-Niksar'da 10-20 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek"

BOLU (AA) -  Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Tekin Çolakoğlu, gelişim kamplarının ağustosta başlayacağını söyledi.

Çolakoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, oryantiring yarışlarına katılan 10-12 ve 14 yaş kategorilerindeki kız- erkek sporcularının teknik ve teorik bilgilerinin arttırılması maksadıyla değişik merkezlerde kamplar planlandığını belirtti.

Yaz dönemi içerisinde üç ayrı merkezde kamp yapılacağını kaydeden Çolakoğlu, "Temel oryantiring eğitiminin verilebilmesi maksadıyla düzenlenen söz konusu kamplardan beklenen yararın sağlanabilmesi için il temsilciliklerimiz aracılığıyla yerel yönetimler ve resmi makamlarla  ön görüşmeler yapıldı. Kamplarla ilgili eğitim planları tamamlandı" diye konuştu.

Federasyon başkanı Çolakoğlu, kamp tarihlerinin belirlendiğini ifade ederek, şunları kaydetti:

 "Oryantiring Gelişim Kampları,  Bolu'da 3-13, Kastamonu'da 7-17 ve Tokat-Niksar'da 10-20 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek. Kamplarla ilgili her türlü sorun ve öneriler için oryantiring il temsilcilerimizle irtibata geçilebilir. Kampa çağrılacaklar eğitim kurulu ve teknik kurul tarafından belirlenecektir."


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  YAŞ

  ,

  Niksar

  ,

  Erkek

  ,

  Kız

  ,

  ağustos

  ,

  eğitim

  ,

  Resmi