Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonası sona erdi

Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonası sona erdi
Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonası sona erdi
BOLU (AA) - Türkiye Oryantiring Federasyonu'nca düzenlenen Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonası Bolu'da sona erdi.Gölköy ve Avdan köylerinde...

BOLU (AA) - Türkiye Oryantiring Federasyonu'nca düzenlenen Türkiye Bisikletle Oryantiring Şampiyonası Bolu'da sona erdi.

Gölköy ve Avdan köylerinde dün başlayan ve 6 kategoride 60 sporcunun katıldığı şampiyonada, kendilerine verilen haritalardaki belirlenen noktalardan geçen sporcular yarışı tamamladı.

Türkiye Oryantiring Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi İlker Burgaç, yaptığı açıklamada, federasyon olarak bisiklet, kayak  ve patika oryantiringinin geliştirilmesi için çaba sarf etiklerini söyledi.

Organizasyona 14 yaşından 60 yaşına kadar sporcuların katıldığını anlatan Burgaç, "Bunda bir sınırlamamız yok. Bizim amacımız bu sporun yaygınlaşması. Gelecek senelerde yapılacak şampiyonalarımıza daha fazla sporcunun katılacağını ümit ediyoruz" dedi.

Yarışmada, kategorilerinde dereceye girenlere ödülleri, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Türkiye Oryantiring Federasyonu Asbaşkanı Nermin Fenmen ve diğer ilgililer tarafından verildi.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Belediye

  ,

  Kayak

  ,

  yönetim