"Yalın Hastane Sistemleri ve Uygulamaları Projesi Eğitimleri"

"Yalın Hastane Sistemleri ve Uygulamaları Projesi Eğitimleri"
"Yalın Hastane Sistemleri ve Uygulamaları Projesi Eğitimleri"
BOLU (AA) - Bolu'da düzenlenen "Yalın Hastane Sistemleri ve Uygulamaları Projesi Eğitimleri" sertifika töreniyle sona erdi.Bolu İli Kamu Hastaneler...

BOLU (AA) - Bolu'da düzenlenen "Yalın Hastane Sistemleri ve Uygulamaları Projesi Eğitimleri" sertifika töreniyle sona erdi.

Bolu İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğince MARKA Teknik Destek Programı kapsamında düzenlenen eğitimleri, başarıyla tamamlayanlara sertifikaları verildi.

Bolu İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Metin Tahaoğlu, törende yaptığı konuşmada, kursiyerleri tebrik ederek, "Görevimiz sunulan sağlık hizmetlerinin daha kaliteli, güvenli ve verimli ekip anlayışı içerisinde, hizmet verenlerle, hizmet alanların memnuniyetini artırmaya yönelik faaliyetlerde bulunmaktır. Verdiğimiz sağlık hizmetlerinin her açıdan daha iyi bir noktaya taşınması gerekir" şeklinde konuştu.

"Bu sistem, hastalara verdiğimiz hizmette sürenin kısalması ile hasta memnuniyeti ve kalite artacak, beklemeler ve stoklar azalacaktır" diyen Tahaoğlu, "Sağlık hizmetimizi hızlı, başarılı ve kaliteli verebilmenin en önemli yöntemi ekip anlayışı içerisinde en kısa yoldan yapmak.  Bunun anahtarı da yalın hastane kavramıyla süreçleri kısaltmaktır" ifadesini kullandı.


  ETİKETLER:

  Kamu

  ,

  hizmet

  ,

  yalın