Bakan Çavuşoğlu'ndan spor salonu için ödenek sözü

Bakan Çavuşoğlu'ndan spor salonu için ödenek sözü
Bakan Çavuşoğlu'ndan spor salonu için ödenek sözü
- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, partisinin Burdur İl Kongresi'nde yanına gelerek okullarına spor salonu yapılması için ödenek isteyen ortaokul öğrencisine, talebinin karşılanacağını iletti

BURDUR (AA) - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Burdur'da okullarına  spor salonu yapılması için ödenek talebinde bulunan öğrenciye, talebinin karşılanacağını söyledi. 

Bakan Çavuşoğlu, Hüsnü Bayer Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti Burdur 5'inci Olağan Kongresi'ne katıldı. Çeltikçi 75. Yıl Ortaokulu öğrencisi Semanur Ata, Çavuşoğlu'nun konuşmasının ardından sahneye çıkarak, okullarına spor salonu yapılması için ödenek talebinde bulundu.

Ata, "Siz sözünüzü tuttunuz ama ödeneğimiz diğer okullarda kaldı. Arkadaşlarım spor salonunu bekliyor. Sizlere de çok teşekkür ediyorum" dedi. 

Bakan Çavuşoğlu, bunun üzerine spor salonu için daha önce ödenek gönderildiğini hatırlatarak, "Ödenek biraz eksik kalmış. Gençlik ve Spor Bakanımız Çağatay ağabeyin, amcan dersem kızar, onun yaşı genç , ona hemen telefon açacağım ve ödeneği gönderteceğim. Arkadaşlarına da selam söyle" diye konuştu. 

Çavuşoğlu, dersleri iyi olan ve takdirname alan Ata'yı tebrik etti.