Bucak Belediyesi'nden öğrencilere karne hediyesi

Bucak Belediyesi'nden öğrencilere karne hediyesi
Bucak Belediyesi'nden öğrencilere karne hediyesi
BURDUR (AA) - Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, yarı yıl tatiline girecek öğrencileri ziyaret ederek eğitim seti verdi.Mutlu, İlçe Milli Eğitim...

BURDUR (AA) - Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, yarı yıl tatiline girecek öğrencileri ziyaret ederek eğitim seti verdi.

Mutlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Dinç ile Mehmet Akif Ersoy İlkokulu'ndaki öğrencileri ziyaret etti. İçerisinde dünya ve Türkiye haritası da bulunan 26 parçadan oluşan eğitim setini öğretmenlere teslim eden Mutlu, şöyle konuştu:

"İlçemizde bulunan ilkokullarda eğitim gören öğrencilerimize güzel bir karne hediyesi hazırladık. Bildiğiniz gibi yarı yıl tatili başlıyor. Öğrencilerden en az 10 kitap okumaları konusunda söz aldık. Eğitimde iyi bir yere sahip olan ilçemizin daha da iyi seviyelere gelmesi için belediye olarak elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Tüm eğitim camiasına güzel bir yarı yıl tatili diliyorum."

Dinç ise Bucak ilçesinde 12 bin 836 öğrencinin karne alacağını belirterek, öğrencilere hediye veren Mutlu'ya teşekkür etti. 

Bu arada ilçedeki ilkokullarda bulunan 170 sınıfa eğitim seti verildiği bildirildi.