Bucak'ta alt yapı çalışmaları

Bucak'ta alt yapı çalışmaları
Bucak'ta alt yapı çalışmaları
- Alaattin Mahallesi'nde yol açma, kanalizasyon hattı ve doğalgaz çalışması yapıldı

BURDUR (AA) - Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, Alaattin Mahallesi'nde yol açma, kanalizasyon hattı ve doğalgaz çalışması yaptıklarını bildirdi. 

Mutlu, Alaattin Mahallesi'ni gezerek belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldı ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

Mutlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, halkın sorunlarını çözmek amacıyla tüm ekibiyle çalıştıklarını söyledi. 

Alaattin Mahallesi'nde yol açma, kanalizasyon hattı ve doğalgaz çalışması yaptıklarını anlatan Mutlu, "Yeni kanalizasyon hattı çalışmamızı gerçekleştirdik. Yine kanalizasyon hattına bağlı olmayan evlerimizin bağlantı çalışmalarını ekiplerimiz sürdürüyor. Mahallemizde içme suyu ana hattında ve içme suyu bağlantılarını yenileme çalışmalarımızı ve yağmur suyu drenaj çalışmalarımızı gerçekleştirdik" dedi. 

 Mutlu, Tepecik Caddesi 40 ,44, 49 ve 52 nolu sokaklarda doğalgaz, Köle Mezarlığında temizlik ile çevre duvarı çalışması yaptıklarını bildirdi. 

Adnan Menderes İlköğretim Okulu yanında bulunan boş arazide sağlık ocağı yapılacağını belirten Mutlu, pazar yeriyle ilgili Topçular Caddesi üzerinde bulunan bir alanda çalışma yürüttüklerini kaydetti.

Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer ise Mutlu'ya çalışmalarından dolayı teşekkür etti.